ПРО НАС

Новий затишний готель майже у центрі Львова

НОВИЙ ГОТЕЛЬ

Наш готель щойно збудовано, тож усі номери зі свіжим ремонтом, а меблі та техніка абсолютно нові. Тож забудьте про затоптані килимки )

ЗРУЧНЕ РОЗТАШУВАННЯ

Наш готель знаходиться неподалік вокзалу, тож Ви зможете без проблем дістатися сюди пішки прямо з потяга за 5-7 хвилин

ДО ЦЕНТРУ РУКОЮ ПОДАТИ

Ви можете спокійно пройтися до центру Львова пішки або сісти на трамвайчик і проїхати 3 зупинки до Оперного Театру.

ПРО ГОТЕЛЬ

Чи любите ви Львів так як любимо його ми ? Якщо Ви в пошуку комфорту та затишку- тоді Вам в Sunny hotel . Не хвилюйтесь, що у Львові частенько дощить- в нас завжди сонячно та затишно! Зручне розташування дозволить Вам насолодитися архітектурою нашого міста. Невеличкий готель на 6 номерів, що знаходяться подалі від галасу, турботливий та привітний персонал зробить Ваш відпочинок максимально комфортним. В п`яти хвилинах пішої прогулянки від нас розташовані Центральний та Приміський залізничні вокзаи, за рогом – Храм святих Ольги і Єлизавети (костел Ельжбетти) з оглядового майданчика якого відкривається неймовірна панорама на Львів, пройдіться ще 5 хв і перед Вами – церква Св.Юри, Львівська політехніка та безліч архітектурних пам’яток міста. Зручне транспортне сполучення дозволить вам дістатися будь-якої частини древнього Львова.

ПЛАНУВАННЯ ВАШОГО ВІДПОЧИНКУ

Ми допоможемо Вам спланувати Ваші вихідні, піддкажемо, які заклади варто відвідати і що найкраще побачити у Львові, адже ми хочемо, щоб Ви поверталися до нашого міста знову і знову за гарними враженнями.

УВЕСЬ СПЕКТР ПОСЛУГ

Бажаєте замовити доставку їжі? Викликати таксі? Знайти екскурсію? Зарядити телефон? Збудити зранку? Допомогти з паркуванням? Усе це та багато іншого Ви зможете отримати у нашому готелі.

ДОБРОЗИЧЛИВИЙ ПЕРСОНАЛ ТА ГОСПОДАРІ

Наші працівники завжди на варті Вашого комфорту та Вам допомогти. Якщо у Вас виникли якісь проблеми чи запитання – звертайтеся. Ми про все домовимося і в усьому допоможемо.

Гостинний сервіс для Вас

Ми потурбуємося про Ваш затишок та комфорт під час проживання в нашому готелі. У нашому готелі Ви будете почуватися, як удома. Відпочивайте, гуляйте, працюйте, а ми потурбуємося про все інше.

Enter your keyword